راهنمای خرید سیستم صوتی خودروی عالی
عمومی
راهنمای خرید سیستم صوتی خودروی عالی
۰۶ مهر ۱۴۰۱

اگر شما هم مثل من هستید ، زمان زیادی در ماشین خود میگذرانید. هیچ راهی بهتر از گوش دادن به برخی صداها مثل موزیک،یادکست و .... برای گذراندن آن زمان وجود ندارد.

یک سرمایه گذاری برای وسیله نقلیه شما یک سیستم صوتی با کیفیت بالاست که در آن سیستم اصلی شما از یک واحد استریو ، یک ساب ووفر ، یک تقویت کننده و کابل های برای اتصال آن ها تشکیل شده است.

ادامه ...
آمپلی فایر ماشین چیست؟
باطری
آمپلی فایر ماشین چیست؟
۰۱ مرداد ۱۴۰۱

آیا نمیدونید تقویت کننده ماشین چگونه کار میکند و برای چه استفاده میشود؟ برای ارتقا سیستم صوتی ماشین نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟ پس به جای درستی آمده اید.

ادامه ...
چک لیست ملزومات خودرو
عمومی
چک لیست ملزومات خودرو
۱۱ فروردین ۱۴۰۰

شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می تواند بیفتد در حالی که در جاده هستید ، و همیشه ایده خوبی است که برای چیزهای غیر منتظره آماده باشید. قبل از اینکه در سفر بعدی خود حرکت کنید ، چند مورد اصلی وجود دارد که هر راننده باید در وسیله نقلیه خود ذخیره کرده باشد - برای استفاده در موارد خاص.

ادامه ...
تمام انچه باید درباره باتری ماشین بدانید
باطری
تمام انچه باید درباره باتری ماشین بدانید
۲۸ اسفند ۱۳۹۹

باتری اتومبیل شما برای خودرو به اندازه موتور و منبع سوخت مهم است. هیچ چیز ناامیدکننده تر  از این نیست که در زمستان به ماشین خود بروید ، یخ ها را از شیشه جلو پاک کنید و کلید را بچرخانید و متوجه شوید که ماشین شما روشن نمی شود.

ادامه ...
روشن نشدن ماشین
باطری
روشن نشدن ماشین
۲۶ اسفند ۱۳۹۹

 

در صورت روشن نشدن موتور چندین عامل احتمالاً وجود دارد ، از جمله باتری معیوب یا از بین رفته ، مشکل در موتور استارتر یا مسدود بودن فیلتر سوخت. که در زیر با متداول ترین علل و راه حل ها آشنا می شویم ...

ادامه ...
نگهداری خودروهای کلاسیک
باطری
نگهداری خودروهای کلاسیک
۱۸ اسفند ۱۳۹۹

چگونه می توان اتومبیل های قدیمی را برای مدت طولانی تری کار کرده و به بهترین شکل ممکن نشان داد

این که آیا ماشین کلاسیک شما یک VW پرنعمت سال 1950 است که در نمایشگاه ها به نمایش می گذارید ، یا یک Ford Fiesta سال 2007 است که هنگام قبولی در آزمون ماه گذشته به شما داده می شود .

32٪ از انگلیسی های صاحب اتومبیل که دارای وسیله نقلیه ثبت شده قبل ازسال  2010   هستند و بیمه گران یک ماشین کلاسیک را به عنوان وسیله نقلیه با سن بیش از 20 سال پرداخت می کنند ، ما پنج نکته اساسی برای مراقبت از این ماشین های قدیمی ارائه میکنیم .

ادامه ...
رانندگی ایمن در زمستان
باطری
رانندگی ایمن در زمستان
۱۶ اسفند ۱۳۹۹

با سردتر شدن هوا و امدن زمستان ، شرایط سخت تری برای رانندگی خواهیم داشت. این که آیا مه باعث دید کم است ، باران و برف فاصله توقف را افزایش می دهد یا حتی ظاهر مهیب یخ سیاه را دارد - هنگام رانندگی در زمستان تعداد زیادی از خطرات وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

این می تواند اولین رانندگی زمستانی شما باشد ، یا ممکن است شما سالها در شرایط نامساعد رانندگی کرده باشید - هرچقدر که تجربه داشته باشید ، در زیر لیستی مفید از نکات رانندگی در جاده های یخ زده را آورده ایم.

ادامه ...
دلایل خالی کردن باتری
باطری
دلایل خالی کردن باتری
۱۱ اسفند ۱۳۹۹

متوجه شدن دلیل خالی شدن باتری خودرو می تواند سخت باشد.
باتری قدیمی یا دینام بد می تواند مشکلاتی برای باطری به وجود آورد و باعث خالی شدن آن شود.

ادامه ...
شارژ باتری ماشین
باطری
شارژ باتری ماشین
۰۹ اسفند ۱۳۹۹

چگونگی شارژ درست باتری خودرو یک سوال است که معمولا مطرح میشود . متاسفانه این اتفاق اغلب زمانی رخ میدهد که مشکلات باتری منجر به فروپاشی آن ‌شده است  .

ادامه ...
تشخیص خرابی باتری خودرو
باطری
تشخیص خرابی باتری خودرو
۰۶ اسفند ۱۳۹۹

باتری خودرو از قطعات کلیدی یک به حساب میاید که در صورت خرابی، مشکلات زیادی برای رانندگان ایجاد می‌کند. اطلاع از شرایط باتری و زمان تعویض آن، یکی از موارد مهمی است که صاحبان خودرو باید از آن‌ها اطلاع داشته باشند. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که چه زمانی باید نسبت به تعویض باتری خودرو اقدام کرد .

ادامه ...

باطری جوادپور

مهمترین اصل را در کسب و کار خود رعایت میکنیم؛ اصلی که می‌گوید:«مشتری باز می‌گردد.»

برخی اخبار

خبرنامه

اگر میخواهید از جدیدترین اخبار و تخفیف های ما با خبر شوید شماره همراه خود را وارد کنید.
منو