آمپلی فایر ماشین چیست؟
باطری
آمپلی فایر ماشین چیست؟
۰۱ مرداد ۱۴۰۱

آیا نمیدونید تقویت کننده ماشین چگونه کار میکند و برای چه استفاده میشود؟ برای ارتقا سیستم صوتی ماشین نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟ پس به جای درستی آمده اید.

ادامه ...
تمام انچه باید درباره باتری ماشین بدانید
باطری
تمام انچه باید درباره باتری ماشین بدانید
۲۸ اسفند ۱۳۹۹

باتری اتومبیل شما برای خودرو به اندازه موتور و منبع سوخت مهم است. هیچ چیز ناامیدکننده تر  از این نیست که در زمستان به ماشین خود بروید ، یخ ها را از شیشه جلو پاک کنید و کلید را بچرخانید و متوجه شوید که ماشین شما روشن نمی شود.

ادامه ...
روشن نشدن ماشین
باطری
روشن نشدن ماشین
۲۶ اسفند ۱۳۹۹

 

در صورت روشن نشدن موتور چندین عامل احتمالاً وجود دارد ، از جمله باتری معیوب یا از بین رفته ، مشکل در موتور استارتر یا مسدود بودن فیلتر سوخت. که در زیر با متداول ترین علل و راه حل ها آشنا می شویم ...

ادامه ...
نگهداری خودروهای کلاسیک
باطری
نگهداری خودروهای کلاسیک
۱۸ اسفند ۱۳۹۹

چگونه می توان اتومبیل های قدیمی را برای مدت طولانی تری کار کرده و به بهترین شکل ممکن نشان داد

این که آیا ماشین کلاسیک شما یک VW پرنعمت سال 1950 است که در نمایشگاه ها به نمایش می گذارید ، یا یک Ford Fiesta سال 2007 است که هنگام قبولی در آزمون ماه گذشته به شما داده می شود .

32٪ از انگلیسی های صاحب اتومبیل که دارای وسیله نقلیه ثبت شده قبل ازسال  2010   هستند و بیمه گران یک ماشین کلاسیک را به عنوان وسیله نقلیه با سن بیش از 20 سال پرداخت می کنند ، ما پنج نکته اساسی برای مراقبت از این ماشین های قدیمی ارائه میکنیم .

ادامه ...
رانندگی ایمن در زمستان
باطری
رانندگی ایمن در زمستان
۱۶ اسفند ۱۳۹۹

با سردتر شدن هوا و امدن زمستان ، شرایط سخت تری برای رانندگی خواهیم داشت. این که آیا مه باعث دید کم است ، باران و برف فاصله توقف را افزایش می دهد یا حتی ظاهر مهیب یخ سیاه را دارد - هنگام رانندگی در زمستان تعداد زیادی از خطرات وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

این می تواند اولین رانندگی زمستانی شما باشد ، یا ممکن است شما سالها در شرایط نامساعد رانندگی کرده باشید - هرچقدر که تجربه داشته باشید ، در زیر لیستی مفید از نکات رانندگی در جاده های یخ زده را آورده ایم.

ادامه ...
دلایل خالی کردن باتری
باطری
دلایل خالی کردن باتری
۱۱ اسفند ۱۳۹۹

متوجه شدن دلیل خالی شدن باتری خودرو می تواند سخت باشد.
باتری قدیمی یا دینام بد می تواند مشکلاتی برای باطری به وجود آورد و باعث خالی شدن آن شود.

ادامه ...
شارژ باتری ماشین
باطری
شارژ باتری ماشین
۰۹ اسفند ۱۳۹۹

چگونگی شارژ درست باتری خودرو یک سوال است که معمولا مطرح میشود . متاسفانه این اتفاق اغلب زمانی رخ میدهد که مشکلات باتری منجر به فروپاشی آن ‌شده است  .

ادامه ...
تشخیص خرابی باتری خودرو
باطری
تشخیص خرابی باتری خودرو
۰۶ اسفند ۱۳۹۹

باتری خودرو از قطعات کلیدی یک به حساب میاید که در صورت خرابی، مشکلات زیادی برای رانندگان ایجاد می‌کند. اطلاع از شرایط باتری و زمان تعویض آن، یکی از موارد مهمی است که صاحبان خودرو باید از آن‌ها اطلاع داشته باشند. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که چه زمانی باید نسبت به تعویض باتری خودرو اقدام کرد .

ادامه ...
تاریخچه باطری ماشین
باطری
تاریخچه باطری ماشین
۰۳ اسفند ۱۳۹۹

یکی از بخش های خودرو که در دو دهه اخیر تغییرات چشمگیری را مشاهده کرده ، باتری خودرو است. به عبارتی گفته میشود که باتری خودرو در 12 سال گذشته بیش از 60 سال پیش از ان تغییر کرده است. با در نظر داشتن این موضوع ، فکر کردیم زمان خوبی است که باید به تاریخچه باتری خودرو نگاه کنیم و همچنین نظرات متخصص را در مورد محل کار باتری در 20 سال آینده بررسی کنیم.

ادامه ...
باتری مناسب برای سیستم صوتی
باطری
باتری مناسب برای سیستم صوتی
۰۳ اسفند ۱۳۹۹

اگر شما می‌خواهید هنگامی که موتور ماشین خاموش است، به موسیقی گوش دهید، توجه داشته باشید باتری فابریک که روی ماشین نصب شده است، نمی‌تواند انرژی کافی را تامین کند. علاقه‌مندان به کمپینگ هم می‌دانند که اگر مجبور باشند از سیستم الکتریکی خودرو به عنوان منبع تغذیه استفاده کنند، وجود باتری دوم ضروری است.

ادامه ...

باطری جوادپور

مهمترین اصل را در کسب و کار خود رعایت میکنیم؛ اصلی که می‌گوید:«مشتری باز می‌گردد.»

خبرنامه

اگر میخواهید از جدیدترین اخبار و تخفیف های ما با خبر شوید شماره همراه خود را وارد کنید.
منو